מי אנחנו?

צמחים אמיתיים יכולים פעמים רבות לגזול זמן רב מאיתנו, לכן אנו ב- Green Vibe Plants החלטנו לקחת את היתרונות של הצמחים ולהפוך אותם לפריטים דקורטיביים כדי להקל על חייכם, כך שתוכלו ליהנות מאווירה פסטורלית מבלי טרחה ומאמץ. אנו מספקים מבחר רחב של צמחים מלכותיים במגוון סגנונות, צורות וגדלים.

ליהנות מצמחייה ירוקה כל השנה – ללא צורך בהשקיה ותחזוקה!

כל הצמחים המלאכותיים שלנו עוצבו ויוצרו מתוך מחשבה רבה ושימוש באמצעים טכנולוגים חדשניים כדי לספק להם לא רק מראה מדויק בוטנית, אלא גם תחושה אמיתית וזהה למקור. כל המוצרים שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר כדי להבטיח לכם שהצמחים יהיו עמידים ויחזיקו זמן רב.

באמצעות העציצים המלאכותיים המרהיבים שלנו – תוכלו להפוך כל חלל בביתכם או במשרדכם למקום רענן, עם מראה טבעי ושופע חיים וזאת מבלי להשתעבד להשקעה ותחזוקה יומית שלא תמיד מצליחה להניב תוצאות.

אנחנו שומעים על אנשים רבים שחוששים להשקיע בצמחייה מלאכותית מתוך המחשבה שהיא לא תיראה טבעית, אך אנו מזמינים אתכם להציץ בקטלוג שלנו ולהתרשם מצמחים שמעוצבים ברמה הגבוהה ביותר ומדמים לחלוטין מראה של צמחייה טבעית – מניסיוננו, רוב הסיכויים שלא תצליחו לזהות את ההבדל!

מאז שחברתנו פועלת אנו עובדים עם אלפי לקוחות מרוצים, אני גאים לעבוד עם המגזר הפרטי והעסקי כאחד: חברות, מוסדות ועסקים החל ממסעדות ועד לבתי חולים, בתי מלון, חברות אחזקה, בתים פרטיים, משרדים ועוד.

למה לבחור ב- Green Vibe Plants

  • בגלל השירות – אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומוכר שיסייע לכם בכל דבר שתצטרכו, החל ממתן ייעוץ מקצועי, בחירת צמחים והתאמתם לצרכים שלכם, יצירת סקיצות והדמיית הצמחים בחלל שלכם – כל זה בהתאם למסגרת התקציב שלכם.
  • בגלל איכות המוצרים – כל הצמחים שאנו מספקים לכם נבחרו בקפידה רבה ומיוצרים מפלסטיק באיכות גבוהה ומשי כדי לספק לכם את המראה והתחושה האמיתית ביותר, וכן מוצר שילווה אתכם שנים ארוכות.
  • כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים – אנחנו פועלים מתוך תשוקה לעולם הבוטני ולעיצוב פנים ומשלבים את שני העולמות הללו כדי לאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מצמחייה ירוקה בבית עם אפס מאמץ.
עגלת הקניות שלך