איך לבחור אקססוריז לשולחן?

איך לבחור אקססוריז לקישוט שולחן

בעולם השפע ואינסוף ההיצע בו אנו חיים, אחד התחומים שבהחלט מציעים לנו אפשרויות רבות, מגוונות, צבעוניות ויפהפיות הוא בתחום של אקססוריז לשולחן. בין אם מדובר בשילוב אקססוריז לשולחן סלון, אקססוריז לשולחן פינת אוכל או לשולחן כתיבה, האפשרויות הרבות בהחלט מגוונות אבל גם לא תמיד מקלות על הבחירה, נכון? אז מה האפשרויות של אקססוריז לשולחן סלון? כיצד בוחרים אקססוריז לשולחן פינת אוכל? מה האקססוריז המומלצים? כל המידע לפניכם

עם ילדים או בלי?

אם יש לכם ילדים אתם בטח כבר יודעים – לא כל דבר יכול להיות מונח על שולחן הסלון שלכם, נכון? כל מה ששביר ולא בטיחותי, עלה למדפים הגבוהים או לאיחסון. הפעם נציג אקססוריז ומוצרי נוי שמתאימים גם במידה וישנם ילדים בבית וגם במידה שלא, דבר אחד משותף בשני המקרים: שמירה על הבטיחות. בכל הנוגע לנרות דולקים למשל, חשוב שהם יונחו בצורה בטיחותית.

אקססוריז לשולחן
בבית עם ילדים רצוי לבחור אקססוריז לשולחן שאינם שבירים

אקססוריז לשולחן הסלון שלכם

מכירים את האגרטלים מקש? בין אם בחרתם בעציצים מלאכותיים, עליהם נמליץ בהמשך, או עציצים רגילים, אגרטל מקש בהחלט מוסיף לסטייל של שולחן הסלון שלכם ומשתלב נפלא עם כל סוג עיצוב שתבחרו.

  • פסלי נחושת – תוכלו בהחלט לעצב ולקשט את שולחן הסלון שלכם עם פסלוני נחושת בגודל קטן או בינוני, אשר תורמים במראה הדקורטיבי שלהם לשולחן הסלון ומשתלבים ברוב המקרים עם העיצוב הכללי.
  • אבני חן – אם אין לכם ילדים ממש קטנים, תוכלו לשלב כאקססוריז בשולחן הסלון אבני חן בצבעים שונים, בתכונות שונות, הן ידועות כמושכות תשומת לב ומהוות נושא שיחה נהדר.
  • איצטרובלים ופריטים מהטבע – תוכלו לשלב בקישוט השולחן אצטרובלים, נוצות קטנות ומיוחדות, אבנים טבעיות ואקססוריז נוספים מהטבע, שבהחלט נותנים הרגשה טובה, מה גם שהם משתלבים עם סוגי העיצובים השונים.

אקססוריז לשולחן אוכל
פריטים מהטבע תמיד משתלבים מעולה עם עיצוב כפרי

עציצים מלאכותיים על השולחן שלכם

אחד הפתרונות המוצלחים והמובחרים מבחינת אקססוריז בשולחן הסלון שלכם מציע צמחים ועציצים מלאכותיים. הם לא מסוכנים לילדים, הם גם לא ניתנים להריסה כל כך מהר.. עציץ יפה, צבעוני, מושקע ומאיר במרכז שולחן הסלון, בהחלט יוסיף לעיצוב השולחן שלכם, מה גם שתוכלו לבחור את הגודל, את הצבע, והכי כיף – לא תצטרכו להשקות, לטפח, לעשב, לתת אור ולדאוג שמישהו אחר ישקה במידה ותסעו. המבחר המגוון של צמחים מלאכותיים כיום מציע עציצים כמעט זהים לצמחים האמיתיים. איכותיים, יפים, צבעוניים, אקססוריז משובח לכל שולחן סלון!

אקססוריז לשולחן סלון

אקססוריז לשולחן האוכל

בשולחן האוכל תוכלו להניח מספר אקססוריז שבהחלט יוסיפו לאווירה. במידה והם מסתירים חלק מהסועדים או תוספים מקום ממש כשיושבים לאכול, תמיד אפשר להניח בצד.

  • נרות – שולחן האוכל גבוה יותר משולחן הסלון ולכן פחות נגיש לילדים קטנים. תוכלו להניח פמוטים ומעמדי נרות יפים בכל מיני סגנונות, וכמובן – נרות לכבוד שבת המלכה.
  • עיטורים מזכוכית – מגוון חיות, צמחייה ועיטורים יפים מזכוכית בהחלט יעשו את ההבדל בשולחן האוכל.
  • סידורי פרחים – אין כמו זר פרחים באגרטל יפהפה כדי לשבות את קסמם של האורחים וגם של בני הבית!

אקססוריז לשולחן אוכל
נראות תמיד מוסיפים לאווריה הרומנטית

אקססוריז לשולחן כתיבה

במקרה של שולחן הכתיבה, חשוב לציין שהעדיפות היא לפינת עבודה כמה שיותר נקייה, עם כמה שפחות באלגן, זה משפיע על העבודה ועל הריכוז, אבל בהחלט יש מקום לקישוט ועיטור, במיוחד כאשר יש לכם משרד אליו מגיעים אורחים, שותפים, לקוחות פוטנציאליים, ספקים ועוד. אם אתם מחפשים אקססוריז לשולחן כתיבה, הרי שמעמד לכלי כתיבה וציוד משרדי הוא בהחלט ראוי ואחד החשובים שיש. תוכלו למצוא מעמד מעץ, ממתכת, מזכוכית, העיקר שיהיה בגודל שמתאים לשולחן, ושמכיל את כלי הכתיבה שתרצו להניח שם.

אגרטל קטן עם עציץ בהחלט מוסיף המון לשולחן הכתיבה, עושה אווירה נעימה, ובהחלט משפיע לטובה על הסביבה, כשמדובר בשולחן משרד אשר מקבל גם אורחים. מומלץ לבחור בעציצים מלאכותיים ולהימנע מהתעסקות עם הצמח כגון השקייה, טיפוח ועישוב, וכך תוכלו לוודא ששולחן הכתיבה / המשרד שלכם מאיר עיניים תמיד!

אקססוריז לשולחן כתיבה
נראות תמיד מוסיפים לאווריה הרומנטית
עגלת הקניות שלך