איך לבחור חפצי נוי ודקורציה לעיצוב הבית ?

להכיר את האלמנטים

לפני שאנחנו ממהרים להניח חפצי נוי לעיצוב הבית, בכל מיני מקומות ברחבי הבית, חשוב להבין נושא שלא כולם מכירים, אבל הוא משמעותי ביותר: שילוב בין יסודות שונים של חומרי גלם, לסביבה הרמונית יותר. מה הכוונה? יש חומרי גלם כגון עץ, מתכת, זכוכית, גבס ועוד. הרעיון הכללי הוא לאזן ביניהם.

 

כלומר, יותר מדי עץ בסלון, או יותר מדי זכוכית, עשויים לתת הרגשה לא מאוזנת. מה עושים? מאזנים באמצעות חומרי גלם אחרים. יש להבדיל בין חומרים חמים וקרים. החומרים החמים הם סוגי העץ השונים, הזכוכית והמתכת נחשבות קרות. הגיוני, נכון? אז אם לדוגמא יש לכם דק מעץ במרפסת, מומלץ לשים שולחן זכוכית במרפסת, ולא שולחן מעץ.

אקססוריז לשולחן אוכל
פריטים מהטבע תמיד משתלבים מעולה עם עיצוב כפרי

עוברים לבית חדש? חפצי נוי ודקורציה רק אחרי הרהיטים הגדולים

אם אתם מחפשים חפצי נוי עבור בית חדש, אז חשוב שקודם כל תסיימו את שלב הרכישה הבסיסית של הרהיטים הגדולים, ורק לאחר מכן תעברו לבחור מוצרי נוי לבית. מדוע? מן הסתם, כדאי שחפצי הנוי שתבחרו יתאימו לרהיטים הגדולים שתבחרו, בין אם מדובר במיטה, שולחן אוכל, ספות לסלון, ארון בגדים, וכל הריהוט הגדול שמשמש בסיס יציב בבית.

הסוד של פריטי נוי לעיצוב הבית

לא משנה מה הסגנון העיצובי שאתם בוחרים, מה שבאמת עושה את ההבדל ומוסיף את הטאצ’ האישי שלכם לעיצוב הבית הוא חפצי הנוי כגון כריות, וילונות, עציצים, תמונות, וכל הפריטים הקטנים והמתוקים שאנחנו אוהבים לקשט איתם את הבית. זה המקום לטעם האישי שלכם לבוא לידי ביטוי, והיופי הוא שאפשר לעשות זאת ללא עלויות גבוהות או שיפוצים כבדים, מספר חפצי נוי דקורטיביים ממש משנים את כל האווירה במרחב.

אחת הדרכים הנהדרות והיעילות לעשות קסמים בעיצוב הבית, היא באמצעות עציצים וצמחים מלאכותיים. אפשר למצוא היום פריטי נוי בדמות עציצים מלאכותיים איכותיים ביותר, אשר מוסיפים רבות למרחב של הבית, למראה הרענן, לאווירה הנעימה, והיופי הוא שהם לא מצריכים תחזוקה כמו עציצים מצמחים רגילים.. אין צורך להשקות, לטפח, לעשב, למצוא מי שישקה כשאתם נוסעים. חשוב לציין שהכוונה היא לעציצים מלאכותיים איכותיים, כאלו שנראה אמיתיים לחלוטין

עציצים מלאכותים איכותיים

הרמוניה בצבעים

בררו עם עצמכם מה הצבעים המובילים בחדר מסוים או במרחב מסוים, והתאימו את העיצוב לצבעים הללו, כשכמובן ההרמוניה הכללית חשובה כאן. אין צורך להתאים את חפצי הנוי הקטנים, אבל כן כדאי לוודא שחדר השינה לדוגמא, לא צבעוני מדי, או שהסלון הרמוני בצבעיו.

עגלת הקניות שלך